För närvarande inte tillgänglig.
Vi vet inte när eller om denna vara kommer att finnas i lager igen.
Har du denna produkt och vill sälja den?
Vänd till baksida Vänd till framsidan
Lyssna Spelar ... Pausade   Du lyssnar på ett urval av Audible audio edition.
Läs mer

The Supernaturals (Engelska) Inbunden – 18 Oktober 2016

4,4 av 5 stjärnor 56 betyg

Se alla format och utgåvor Dölj andra format och utgåvor
Pris
Nytt från Används från
Inbunden
Pocketbok
click to open popover
Viktig notis
PEGI-märkt produkt. Mer information om åldersgränser finns här

Produktinformation

  • Utgivare : Thomas Dunne Books (18 Oktober 2016)
  • Språk : Engelska
  • Inbunden : 400 sidor
  • ISBN-10 : 1250105234
  • ISBN-13 : 978-1250105233
  • Kundrecensioner:
    4,4 av 5 stjärnor 56 betyg

Produktbeskrivning

Recension

"[A]n explosive combination that features the author's immense imagination. It's difficult to ground such fantastic science and weirdness in reality, but Golemon makes it look effortless... tense, terrifying - and worth the investment" --Associated Press on Ripper

"Golemon knows how to make readers turn the pages, and Primeval will only further enhance his reputation." --Booklist on Primeval

"Fans of Clive Cussler, Verne, X-Files, and military tactical thrillers will find much to enjoy in this increasingly clever series." --Booklist on Leviathan

Om författaren

DAVID L. GOLEMON is the author of the Event Group Thrillers. Legend, the second book in the series, was nominated for a RITA award for paranormal fiction. Golemon learned an early love of reading from his father, who told him that the written word, unlike other forms, allows readers to use their own minds, the greatest special effects machines of all--an idea Golemon still believes. Golemon grew up in Chino, California, and now makes his home in New York.

Kundrecensioner

4,4 av 5 stjärnor
4,4 av 5
56 övergripande betyg
Hur beräknas betyg?

Inga kundrecensioner från Sverige

Det finns 0 recensioner och 0 kundbetyg från Sverige

Populäraste recensionerna från andra länder

Nana Bebe
5,0 av 5 stjärnor Most of the tale carried on in like manner although I have to say that the conclusion ...
Granskad i Storbritannien den 8 juli 2014
Verifierat köp
2 människor tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Sam Petit
5,0 av 5 stjärnor Fabulous ghost story
Granskad i Storbritannien den 11 februari 2013
Verifierat köp
4 människor tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Beeswax
4,0 av 5 stjärnor Enjoyably spooky
Granskad i Storbritannien den 18 oktober 2013
Verifierat köp
En person tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
jonnys22
4,0 av 5 stjärnor Great characters!
Granskad i Storbritannien den 8 juli 2013
Verifierat köp
En person tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
L. D. Godfrey
5,0 av 5 stjärnor It is Halloween and
Granskad i Kanada den 18 september 2017
Verifierat köp