127,00 kr
FRI frakt: Tisdag, 29 jun på beställningar över 229,00 kr som skickas av Amazon.
Prioriterad leverans: Måndag, 28 jun
Beställ inom 15 tim
I lager.
Fraktas från och säljs av Amazon.
Vänd till baksida Vänd till framsidan
Lyssna Spelar ... Pausade   Du lyssnar på ett urval av Audible audio edition.
Läs mer

Last Time I Lied: The New York Times bestseller perfect for fans of A. J. Finn’s The Woman in the Window Pocketbok – 27 Juni 2019

4,6 av 5 stjärnor 833 betyg

Pris
Nytt från Används från
Inbunden
Pocketbok, Stort tryck
Pocketbok, 11 Juli 2019
127,00 kr
94,18 kr

Förbättra ditt köp

click to open popover

Köps ofta tillsammans

  • Last Time I Lied: The New York Times bestseller perfect for fans of A. J. Finn’s The Woman in the Window
  • +
  • The Family Upstairs: The #1 bestseller and gripping Richard & Judy Book Club pick
  • +
  • The Banker's Wife: The addictive thriller that will keep you guessing
Totalt pris:
Lägg till dessa artiklar i din kundvagn för att se vårt pris.
Välj artikel att köpa tillsammans.

Produktinformation

  • Utgivare ‏ : ‎ Ebury Publishing (27 Juni 2019)
  • Språk ‏ : ‎ Engelska
  • Pocketbok ‏ : ‎ 384 sidor
  • ISBN-10 ‏ : ‎ 1785038419
  • ISBN-13 ‏ : ‎ 978-1785038419
  • Kundrecensioner:
    4,6 av 5 stjärnor 833 betyg

Kundrecensioner

4,6 av 5 stjärnor
4,6 av 5
833 övergripande betyg
Hur beräknas betyg?

Inga kundrecensioner från Sverige

Det finns 0 recensioner och 0 kundbetyg från Sverige

Populäraste recensionerna från andra länder

Ree
4,0 av 5 stjärnor Pretty good, but...
Granskad i Storbritannien den 9 augusti 2018
Verifierat köp
3 människor tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Bethany
5,0 av 5 stjärnor Dark, haunting and beautiful
Granskad i Storbritannien den 27 februari 2020
Verifierat köp
En person tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Luca Vasiliu
4,0 av 5 stjärnor Interesting and well written
Granskad i Storbritannien den 15 oktober 2019
Verifierat köp
Richard Ives
1,0 av 5 stjärnor Present OK
Granskad i Storbritannien den 28 december 2020
Verifierat köp
amelie7
5,0 av 5 stjärnor Great thriller
Granskad i Storbritannien den 1 september 2018
Verifierat köp