Köp nya:
109,00 kr
FRI frakt: Torsdag, 5 aug på beställningar över 229,00 kr som skickas av Amazon.
I lager.
109,00 kr kr () Inkluderar valda alternativ. Inkluderar inledande månadsbetalning och valda alternativ. Information
Pris
Delsumma
109,00 kr kr
Delsumma
Uppdelning av första betalning
Fraktkostnad, leveransdatum och ordersumma (inklusive moms) visas i kassan.
Din transaktion är säker
Vi jobbar hårt för att skydda din säkerhet och integritet. Vårt säkerhetssystem för betalningar krypterar din information under överföringen. Vi delar inte dina kreditkortsuppgifter med tredjepartssäljare, och vi säljer inte din information till andra.
Fraktas från och säljs av Amazon.
Vänd till baksida Vänd till framsidan
Lyssna Spelar ... Pausade   Du lyssnar på ett urval av Audible audio edition.
Läs mer

Last Time I Lied: The New York Times bestseller perfect for fans of A. J. Finn’s The Woman in the Window Pocketbok – 27 Juni 2019

4,6 av 5 stjärnor 845 betyg

Pris
Nytt från Används från
Inbunden
Pocketbok, Stort tryck
Pocketbok, 11 Juli 2019
109,00 kr
109,00 kr

Förbättra ditt köp

Köps ofta tillsammans

  • Last Time I Lied: The New York Times bestseller perfect for fans of A. J. Finn’s The Woman in the Window
  • +
  • The Family Upstairs: The #1 bestseller and gripping Richard & Judy Book Club pick
  • +
  • The Banker's Wife: The addictive thriller that will keep you guessing
Totalt pris:
Lägg till dessa artiklar i din kundvagn för att se vårt pris.
Välj artikel att köpa tillsammans.

Produktinformation

  • Utgivare ‏ : ‎ Ebury Publishing (27 Juni 2019)
  • Språk ‏ : ‎ Engelska
  • Pocketbok ‏ : ‎ 384 sidor
  • ISBN-10 ‏ : ‎ 1785038419
  • ISBN-13 ‏ : ‎ 978-1785038419
  • Kundrecensioner:
    4,6 av 5 stjärnor 845 betyg

Kundrecensioner

4,6 av 5 stjärnor
4,6 av 5
845 övergripande betyg
Hur beräknas betyg?

Inga kundrecensioner från Sverige

Det finns 0 recensioner och 0 kundbetyg från Sverige

Populäraste recensionerna från andra länder

Ree
4,0 av 5 stjärnor Pretty good, but...
Granskad i Storbritannien den 9 augusti 2018
Verifierat köp
3 människor tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Bethany
5,0 av 5 stjärnor Dark, haunting and beautiful
Granskad i Storbritannien den 27 februari 2020
Verifierat köp
En person tyckte detta var till hjälp
Rapportera missbruk
Luca Vasiliu
4,0 av 5 stjärnor Interesting and well written
Granskad i Storbritannien den 15 oktober 2019
Verifierat köp
Richard Ives
1,0 av 5 stjärnor Present OK
Granskad i Storbritannien den 28 december 2020
Verifierat köp
amelie7
5,0 av 5 stjärnor Great thriller
Granskad i Storbritannien den 1 september 2018
Verifierat köp